Usługi BHP Lublin

Jesteśmy działalnością zapewniającą wszechstronne usługi BHP Lublin. Skoro poszukujecie dobrego partnera biznesowego, który zaoferuje Wam atrakcyjne warunki współpracy, dzwońcie albo piszcie. Spośród dużą przyjemnością przygotujemy dla Was indywidualną ofertę, która będzie dopasowana do Waszych potrzeb. Od wielu lat znajdujemy się na rynku, wciąż podążając za zmianami, które można zaobserwować na rynku. Doskonale zdajemy sobie z takiego sprawę, stąd również stale podnosimy jakość oferowanych usług.
Co dokładnie jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom? Mianowicie zapewniamy nadzory BHP i PPOŻ dla firm, przeprowadzanie kontroli warunków pracy. Dodatkowo współpracujemy z medycyną pracy, to dzięki czemu możecie być pewni, że wszystko zostanie przygotowane w sposób kompleksowy, z troską o wszystkich pracowników z Waszej firmy. Pomagamy również przy tych działaniach, jak opracowanie kart oceny ryzyka zawodowego stanowisk pracy – i to niezależnie od niniejszego, z jaką dokładnie branżą mamy do czynienia.
To nie wszelkie usługi, które jesteśmy w stanie zapewnić w ramach BHP Lublin. Jesteśmy w stanie zorganizować także szkolenia wstępne pracowników, szkolenia okresowe dla pracowników, natomiast także szkolenia okresowe dla pracodawców i osób kierujących pracownikami. Pamiętajcie o tym, że są to szkolenia obowiązkowe, które regulowane są przepisami prawa pracy. Nie można zapomnieć o ich organizowaniu. My bardzo ochoczo weźmiemy owy obowiązek na siebie.
W przypadku wszelkich pytań, nasza obsługa jest do Waszej dyspozycji.

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.