Depilowanie laserem opole

Depilowanie laserem opole

Trudno zatuszować, że depilacja włosów na ciele jest czasochłonna i bolesna. Na szczęście w obecnych czasach dostępne są prekursorskie, szybkie i – co najważniejsze – trwałe formy usuwania niechcianego owłosienia.
Czym jest depilacja laserowa?
Depilacja laserowa działa na zasadzie podgrzewania cebulki włoska przez wiązkę światła wydawaną przez właściwy laser. Energia tworzy się podczas kontaktu światła z melatoniną zawartą w cebulce i prowadzi do nieodwracalnego uszkodzenia cebulki.
Przebieg zabiegu
Depilacja laserowa Opole oraz w wielu pozostałych miastach zazwyczaj poprzedzona jest poradą, w trakcie której kosmetolog przeprowadza wywiad, określa wygląd skóry oraz włosków oraz dopasowuje na bazie tychże informacji parametry zabiegu.
Podczas wizyty obszar zabiegu naświetlany jest laserem. W zależności od charakterystyki włoska oraz wyglądu skóry i wielkości powierzchni poddanej zabiegowi może on trwać od kilku do chociażby kilkudziesięciu minut.
Po zabiegu bardzo istotna jest dobra opieka skóry. Nie można miejsca poddanego zabiegowi opalać ani stosować żadnych substancji podrażniających, w tym mydła oraz dezodorantu. Zakazane jest również stosowanie retinolu w jakiejkolwiek postaci; doustnej bądź w formie kremu.
Kilka dni po zabiegu może utrzymywać się podrażnienie i zaczerwienienie skóry, jakie samoistnie ustąpi.
Zabiegi należy przypominać co 6-8 tygodni aż do uzyskania zadowalającego efektu.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:
Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.