Walne zgromadzenie online

Walne zgromadzenie online

Nasz wykwalifikowany i również dynamiczny zespół posiada kwalifikacje i również doświadczenie zdobyte podczas lat pracy na rynku kapitałowym. Jesteśmy stałym partnerem kilkudziesięciu firm, instytutów, giełd czy też stowarzyszeń. Jesteśmy nadzwyczaj elastyczni, zawsze staramy się dostosować nasze rozwiązanie do wymagań klienta. Oferujemy nasze usługi w zakresie:

– profesjonalnej obsługi walnych zgromadzeń akcjonariuszy i również udziałowców,

– doradztwa korporacyjnego, w tym w zakresie corporate governance i również stosowania zasad ładu korporacyjnego,

– doradztwa związanego z public relations i również investor relations, z funkcjonowaniem spółki na rynku kapitałowym,

– szkoleń dotyczących obowiązków informacyjnych spółek publicznych.

Dysponujemy odpowiednim sprzętem, innowacyjnymi rozwiązaniami i wykwalifikowanym zespołem. Systemy głosowań elektronicznych obsługują wszystkie typy głosowań, a nasza strona pozwala na zwykłe rozplanowanie dowolnych głosowań i na szybkie dodawanie nowych, nieplanowanych.

Oferujemy wszystko co jest konieczne dla prawidłowego i również szybkiego przebiegu głosowań na WZA, a także ich ciekawej wizualizacji. Nasza koncentracja pada na to żeby nasze usługi były|dawny skutecznym wsparciem dla strategii dobrych relacji inwentarskich i również wypełniania zasad ładu korporacyjnego. Nasza usługa głosowania zdalnego on-line obejmuje także tłumaczenie symultaniczne na języki obce w zależności od potrzeb i również wymagań klienta. System zapewnia zachowanie wszystkich praw akcjonariusza wynikających z przepisów KSH.

Dzięki naszemu doświadczeniu na rynku, służymy naszym klientom profesjonalną i również merytoryczną radą w zakresie walnych zgromadzeń.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i również postaramy się kontrować na wszelkie pytania. Namawiamy do kontaktu


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:
Tagi , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.