Jak wyjść z friendzone

Jak wyjść z friendzone

Znacie się od dłuższego czasu oraz jeszcze mocniej uświadamiasz sobie, iż Ona nie jest już dla Ciebie jedynie przyjaciółką? Zamiast wysłuchiwać opowieści o kolejnej nieudanej randce, myślisz jedynie o tym, jak iżby tu dać do zrozumienia, iż Jej chcesz? Jeśli ugrzązłeś w relacji, która nie posuwa się do przodu, prawdopodobnie pragniesz wiedzieć, jak wyjść z friendzone?
Zaskocz ją
Sprawa nie jest prosta, gdyż jest zagrożenie odtrącenia, lecz kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije. Musisz się pokazać z zupełnie nowej strony. Nie bądź na każde wezwanie, nie biegnij do niej po pierwszym telefonie. Okaż lekki dystans. Niech poczuje, iż może Cię utracić. Pamiętaj jednak, ażeby nie przesadzić.
Jeśli po Twoim lekkim ochłodzeniu relacji Ona rozpoczęła zabiegać o kontakt z Tobą, jest możliwość, iż Jej także na Tobie zależy! Teraz dosłownie wszystko w Twych dłoniach. Wyjdź z roli przyjaciela oraz powiernika. Delikatnie, lecz stanowczo ucinaj wszelkie tematy związane z innymi facetami, zamiast takiego zaproponuj rozmowę o Was. Półżartem powiedz, iż jeżeli spotyka samych nieudaczników oraz nie jest z nimi szczęśliwa, może wreszcie dałaby okazję Tobie?
Daj jej czas na przemyślenie sprawy
Spróbuj z nią poflirtować, rzuć parę aluzji oraz nie zniechęcaj się, gdy okaże zdziwienie. Zawsze możesz z takiego wybrnąć, udając, że to był żart. Nie narzucaj się oraz obserwuj.
Jeśli znów się zobaczycie, dotknij jej ręki bądź też przedramienia. Jeśli gwałtownie nie odskoczy, to jesteś na dobrej drodze. Czas stwierdzić wprost, iż nie interesuje Cię już przyjaźń, lecz pragniesz czegoś więcej. Na pewno doceni Twoją szczerość, a Ty będziesz przynajmniej wiedział, na czym stoisz.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 19.06.2022 16:34:38)

Podlinkuj wpis:
Tagi .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.