Zasiłek Kindergeld

Zasiłek Kindergeld

Naszą firmę tworzy kolektyw pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży. Realizujemy usługi w zakresie spraw takich jak:

– rozliczenie podatku z Niemiec

– zwrot podatku z niemieckiego urzędu skarbowego Finanzamt z tytułu zatrudnienia

Poza tym świadczymy usługi dotyczące ubiegania się o zasiłek familijny i rodzicielski z Niemiec na dzieci Kindergeld i Elterngeld z niemieckiego urzędu Familienkasse.

Staramy się również pomagać w uzyskaniu ekwiwalentu za niewykorzystany urlop z niemieckiej kasy urlopowej Soka-Bau.

Nasze biuro, DE-TAX zapewni by nasz klient który skorzysta z naszych usług będzie kontent z naszej współpracy. Nie działamy za pomocą pośredników co umożliwia naszym klientom na uzyskiwanie natychmiastowej informacji na temat ich sprawy.

Znajdujemy się w Kujawsko-pomorskim, w Bydgoszczy lecz obsługujemy klientów z całej Polski.

Aby móc doprowadzić do skutku rozliczenie podatku z niemieckim urzędem skarbowym potrzebna jest karta Lohnsteuerbescheinigug, którą powinien wystawić chlebodawca . Termin deklaracji zależny jest od nadanej klasy podatkowej a wysokość zwrotu jest determinowana przez uzyskane przychody na przestrzeni całego roku jak również od zastosowanych rozliczeń. Nasze biuro zapewnia bezpłatne oszacowanie wysokości zwrotu a także przygotuje potrzebne dokumenty, ażeby w dobrym stanie tok przebiegł przy możliwie jak najmniejszym zaangażowaniu klienta. Czas oczekiwania na zwrot podatku wynosi acz od 4 do 6 miesięcy.

Przeciwnie zaś o zasiłek Kindergeld można się ubiegać do 6 miesięcy w tył od daty złożenia wniosku do urzędu Familienkasse. W takim przypadku również przygotuje potrzebne dokumenty a także wniosek oraz poprowadzi sprawę o zasiłek tak by angażowała naszych klientów w jak najmniejszym stopniu.

W razie pytań namawiamy do kontaktu telefonicznego czy też mailowego.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:
Tagi , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.