Rozwód kościelny

Rozwód kościelny

Jesteśmy kancelarią, której specjalnością jest prawo kanoniczne. Dokładnie – stwierdzenie nieważności małżeństw kościelnych. Skoro zastanawiacie się nad niniejszym, by załatwić rozwód kościelny, który umożliwi ponowne wzięcie ślubu w Kościele, to nasza kancelaria jest do Waszej dyspozycji.
W pierwszej kolejności zachęcamy na spotkanie spośród adwokatem. To spośród nim trzeba będzie ustalić przyczyny rozpadu związku małżeńskiego. Są one potrzebne do tego, aby móc sporządzić właściwą skargę, która będzie podstawą do tego, by móc uruchomić cały proces. Skarga ta zostanie złożona we właściwym sądzie.
Nasz adwokat kościelny zawsze będzie dbał o swych klientów, oferując im m.in. takowe usługi, jak pomoc przy doborze materiału dowodowego, składanie repliki na głos obrońcy węzła małżeńskiego, czy również przekładanie głosu obrończego. Każdy adwokat, który powiązany jest z naszą kancelarią jest w stanie reprezentować klientów na poszczególnym etapie procesu, we wszystkich instancjach krajowych.
Tak, sam proces wydaje się nieco skomplikowany, ale tak nie jest. Niniejszym bardziej, że będziecie posiadali przy swym boku naszych ludzi, którzy znają się na wszystkim. Zachęcamy do umówienia się na pierwsze spotkanie spośród naszymi prawnikami.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:
Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.