Kontener legnica

Kontener legnica

Nikt nie powinien zapomnieć o niniejszym, iż w obecnych czasach należy pamiętać o takim, aby odpady umieszczać w właściwie do niniejszego dedykowanych miejscach. Inaczej można otrzymać mandat finansowy, który do niskich nie należy. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć firmę, która zajmuje się usuwaniem rozmaitego typu śmieci, głównie takich pochodzących z placów budowy.
Gorąco namawiamy do podjęcia z nami współpracy. Nasza oferta skierowana jest nie jedynie do przedsiębiorstw o rozmaitym profilu działalności (nie jedynie budowlanym!). Świadczymy także usługi na rzecz klientów indywidualnych, zapewniając wynajem kontenerów w najlepszych cenach w okolicy. Działamy na obszarze miasta Legnica, jak jeszcze w bliskiej okolicy.
Gwarantujemy wynajem kontenerów Legnica o pojemności 3m3, 5m3, 7m3, 8m3, 14m3. Stawka za wynajem poszczególnych kontenerów dostępna jest u naszych konsultantów. To właśnie z nimi umawiacie dzień, kiedy kontener zostanie podstawiony na posesję, jak jeszcze z nimi omawiacie odbiór. W przypadku następujących pytań, śmiało możecie zadawać je naszym przedstawicielom. Mamy nadzieję, iż będziecie zadowoleni z klasy naszej obsługi. Zawsze dopasowujemy się do potrzeb swoich klientów, którzy pozytywnie się o nas wypowiadają.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:
Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.