Producent siatki ogrodzeniowej

Producent siatki ogrodzeniowej

Przedsiębiorstwo Siatki-Stal to producent siatek do grodzenia i sprzedawca systemów ogrodzeniowych. Naszą działalność prowadzimy od 2003 roku, a nasza siedziba zlokalizowana jest w Łomży, woj. podlaskie. Poza działalnością lokalną prowadzimy sklep internetowy z produktami ogrodzeniowymi.

W zależności od potrzeb każdy produkt w naszym sklepie można spersonalizować przez dobór rozmiaru, barwy czy stylu wykończenia. Poniżej przestawiamy najciekawsze produkty z naszego sklepu online.

Siatki ogrodzeniowe to najważniejszy produkt na naszej platformie sprzedaży. Można podzielić je na siatki powlekane i ocynkowane. Można także wyróżnić siatki zgrzewane, plastikowe, rabatowe, czy leśne.

Następnym interesującym produktem są panele do grodzenia posesji oraz pasujące do nich słupy ogrodzeniowe, podmurówki i akcesoria montażowe.

Innym interesującym produktem z naszego sklepu są maty taśmy osłonowe, druty ogrodzeniowe oraz sztachety metalowe.

Liczba oferowanych produktów jest bardzo duża, dlatego służymy specjalistycznym doradztwem przy doborze odpowiednich produktów ogrodzeniowych.

Nasze produkty sprawdzą się świetnie do ogrodzenia zarówno posesji prywatnych, jak i firmowych, czy ogromnych terenów przemysłowych.

W naszym sklepie e-commerce warto zwrócić uwagę na działy Bestsellery oraz Promocje, gdzie prezentujemy produkty, które są wyjątkowo popularne oraz mają atrakcyjne ceny.

Paczki wysyłamy usługą kurierską na terenie całej Polski, obsługują nas firmy DHL i DPD, a przesyłki paletowe JASFBG. Możliwy jest także odbiór własny na terenie naszego sklepu stacjonarnego w Łomży. Autoryzowane płatności w naszym sklepie online dostarcza operator Przelewy24.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Siat-Stal.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 02.09.2022 16:57:42)

Podlinkuj wpis:
Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.