Media System Olsztyn

Media System Olsztyn

Przedsiębiorstwo Media System Olsztyn trudni się szeroko rozumianymi instalacjami elektrycznymi dla domów i firm. Proponujemy rozwiązania techniczne, które poprawiają komfort życia i użytkowania domów i obiektów firmowych. Poniżej opiszemy kilka najważniejszych usług, świadczonych przez Media System w Olsztynie.

Instalacje elektryczne to podstawowa działalność naszej spółki. W ramach tej usługi wyróżnić możemy projekty, wykonawstwo oraz pomiary instalacji elektrycznych. Wykonujemy punkty elektryczne, oświetlenie uliczne i domowe. W ramach instalacji elektrycznych zwracamy uwagę także montaż alarmów w Olsztynie, kamer monitoringu, domofonów i wideofonów, sieci komputerowych, czy zbiorczej instalacji TV.

Kolejna istotna odnoga naszej działalności to napędy i automatyka do bram. W ramach tej usługi oferujemy realizację bram automatycznych różnego rodzaju. Mogą to być bramy skrzydłowe do działki, bramy rolowane do garażu, czy też bramy do wykorzstania w przemyśle. Nasi specjaliści posiadają niezbędne szkolenia i certyfikaty do montażu bram autoryzowanych producentów, takich jak Nice czy Krispol.

Wśród zyskujących popularność usług wyróżniamy montaż mechanicznej wentylacji z odzyskiem ciepła – rekuperacją w Olsztynie i okolicach. Tego typu wentylacja zapewnia wysoki komfort w pomieszczeniach oraz zmniejsza koszty grzewcze.

Olsztyńska firma Media System to ekipa pasjonatów, którzy kompleksowo sprawią, że Twój obiekt będzie bardziej użyteczny i bezpieczny. Na naszej stronie online znajdziesz fotki z realizacji, szczegółowy opis każdej usługi, blog firmowy oraz dane do kontaktu. Dowiedz się więcej o nas, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i śledź nasze poczynania w mediach społecznościowych.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane z Olsztyna i województwa warmińsko-mazurskiego.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 5 (ostatnio: 17.02.2022 11:22:08)

Podlinkuj wpis:
Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.